Kimlerle Çalışıyoruz

İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

Tüketici algısına yön veren iletişim çalışmalarının tamamını (reklam, halkla ilişkiler, etkinlik yönetimi, imaj yönetimi, sponsorluk yönetimi, online mecralar vb.) sizin adınıza, iş hedeflerinize hizmet edecek şekilde kurgulayabilir; yıllık iletişim planınızı hazırlayabilir ve hedef kitlenizle bağ kuracak iletişim argümanları geliştirmenizi sağlayabiliriz.

ONLINE İTİBAR YÖNETİMİ

Etkileşimli mecralar üzerinde (Sosyal Ağlar, Web Portalları, Forumlar, Sözlükler vb.) itibarınıza katkı sağlayacak, markanız, imajınız ve iletişim hedeflerinizi gözeten içerikler üretip, günlük takibini yapabilir; sizin için online reklam mecralarını etkin biçimde yönetebilir; Internet’te sizinle ilgili olup bitenleri raporlayabiliriz.

REKLAM

Yaratıcı tarafımıza güveniyoruz. Ürününüz, markanız, fikriniz ya da sizin için, konuşulan, konuşturan reklam kampanyaları hazırlayabilir, daha hızlı dönüş almanız için hangi mecralar üzerinden kampanyanızı yayımlamanız gerektiğini söyleyebiliriz. Elbette tasarımlarını yapar, metinlerini de yazarız.

HALKLA İLİŞKİLER

Sizin için halkla ilişkileri bir iletişim modeli olarak ele alabilir, “gazeteye haber yaptırma” boyutunun ötesine taşıyabiliriz. Kurum içi ve dışı iletişiminizi, sosyal sorumluluk projelerinizi, etkinliklerinizi ve medya ilişkilerinizi itibarınıza en üst seviyede katkı sağlayacak biçimde planlayabiliriz.

FOTOĞRAF

Görselliğin gücü tartışılmaz. Hafızalarda yer edecek fotoğraf karelerini ürünleriniz, etkinliklerini ya da sizin için oluşturabiliriz.

VIDEO PRODUKSİYON

Fotoğraflar, sözcükler, tasarımlar anlatmaya yetmezse, iletişim çalışmalarınızı video görüntüleriyle destekleyebiliriz.

DEĞER YARATIYORUZ

Rekabetin her alanda çok yoğun olarak yaşandığı bir dönemden geçiyoruz. Bilgi teknolojilerindeki gelişmeler sayesinde yaptıklarımızın dünyanın bir ucunda, henüz biz yaparken taklit ediliyor olması işten bile değil. Fiziksel anlamda fark yaratmak neredeyse imkansız. Çıkarttığınız bir model, söylediğiniz bir söz, geliştirdiğiniz bir yaklaşım, bulduğunuz bir teknoloji, sunduğunuz bir hizmet çok kısa bir sürede rakipler tarafından da uygulanabiliyor. Peki farklılaşmanın, algıda ayrışmanın, üstünlüğü ele geçirmenin bir yolu yok mu? Tabi ki var. Değer yaratmak! Dönüm Noktası çalışanları olarak bizler işimizi böyle tanımlıyoruz. Şirketler, kurumlar, hizmetler, ürünler, fikiler ya da kişiler için başarıya giden yolda kritik rol oynayan, ölçümlenebilir sonuçlar doğuran ulusal ve yerel stratejik iletişim çözümleri üretiyor, bu yolla değer yaratıyoruz.